Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wysyłka

Dostawa

 1. Sprzedający dostarcza Produkty jedynie na terenie Polski.
 2. Sprzedający realizuje zamówienie począwszy od następnego dnia roboczego i prowadzi wysyłkową formę dostawy na następujących warunkach:
  1. Wszystkie złożone zamówienia Sprzedający stara się realizować jak najszybciej.
  2. Koszty przesyłki są doliczane do zamówienia.
  3. Towar zamówiony w Sklepie jest dostarczany na wskazany w zamówieniu adres za pośrednictwem firm kurierskich.
  4. W przypadku płatności przelewem, powyższe terminy dostaw zostają wydłużone o czas realizacji przelewu (Sklep przystępuje do realizacji zamówienia po zaksięgowaniu wpłaty na koncie).
  5. Dowód zakupu (faktura VAT lub paragon) zostaje dołączony do przesyłki. Dane umieszczone na fakturze VAT są zgodne z podanymi przez Klienta przy składaniu zamówienia.
  6. Przed odebraniem przesyłki od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki jest uszkodzone, należy nie przyjmować przesyłkioraz jak najszybciej skontaktować się z BOK w celu wyjaśnienia sprawy.

 Ceny Produktów

 1. Na całkowitą wartość zamówienia składa się: cena towaru i koszty przesyłki.
 2. Ceny Produktów podane są przy opisie danego Produktu na stronie Sklepu.
 3. Wszystkie ceny zamieszczone na stronie Sklepu  przy Produkcie są wyrażone w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT (ceny brutto).
 4. Ceną  ostateczną jest cena podana przy danym Produkcie na stronie Sklepu w chwili składania zamówienia przez Klienta.
 5. Ceny towarów nie zawierają kosztów przesyłki.
 6. Koszty przesyłki wynoszą:

  Koszt dostawy

  Koszt zamówienia Dostawa firmą kurierską
  DHL Kurier DHL Parcel Shop InPost Kurier InPost Paczkomaty DPD Kurier DPD Odbiór w punkcie
  Pobranie Przelew / Przelewy24 Przelew / Przelewy24 Pobranie Przelew / Przelewy24 Przelew / Przelewy24 Przelew / Przelewy24 Pobranie Przelew / Przelewy24
  Do 300 zł 14,83 zł 11,99 zł 11,99 zł 13,35 zł 12,12 zł 13,84 zł 18,50 zł 19,50 zł 18,50 zł
  Powyżej 300 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 8,99 zł 9,99 zł 8,99 zł
   
 7. Informacja na temat całkowitej wartości zamówienia, obejmującej cenę towaru i koszty przesyłki, zostaje przedstawiona Klientowi po dokonaniu wyboru formy dostawy i formy płatności, przed złożeniem zamówienia przez Klienta.
 8. Na fakturze VAT lub paragonie dostarczanym Klientowi wraz z towarem cena towaru i koszty przesyłki są podane łącznie.
 9. Informacja o formach płatności zawarta jest w § 7 niniejszego Regulaminu.
 10. Sklep zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w cenach produktów znajdujących się w asortymencie Sklepu, wprowadzania oraz wycofywania ich z asortymentu Sklepu, przeprowadzania, odwoływania a także modyfikowania akcji promocyjnych. Zamówienia złożone przed datą wejścia w życie zmian ceny, warunków akcji promocyjnych lub wyprzedaży będą realizowane na zasadach dotychczasowych.
 11. W przypadku sprzedaży produktów promocyjnych, których ilość jest ograniczona, realizacja zamówień następuje według kolejności wpływu potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania zapasów objętych tą formą sprzedaży.
 12. Promocje w Sklepie internetowym nie podlegają łączeniu, o ile regulamin danej promocji nie stanowi inaczej. Bezpłatne dodatki reklamowe nie podlegają wymianie ani reklamacjom.
pixel