Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dlaczego my?

To ja, Pies Prezes, trzymam łapę na pulsie w Dolinie Noteci. Chciałbym opowiedzieć Ci, dlaczego Dolina Noteci to najlepszy wybór dla Twoich czworonożnych przyjaciół.

Polska jakość i doświadczenie: Jesteśmy renomowanym polskim producentem najwyższej jakości karm dla psów i kotów. Nasze wieloletnie doświadczenie w żywieniu czworonogów sprawia, że jesteśmy prawdziwymi ekspertami w tej dziedzinie.

Wykwalifikowany zespół: Za naszymi produktami stoi wykwalifikowany zespół technologów i specjalistów ds. żywienia zwierząt. Tworzą oni doskonale zbilansowane posiłki, aby każdy zwierzak mógł cieszyć się zdrowiem i pięknym wyglądem przez długie lata.

Akademia Hodowcy Dolina Noteci: Dołączając do Akademii Hodowcy Dolina Noteci otrzymujesz wsparcie żywieniowe na najwyższym poziomie. Oferujemy nasze doskonałe karmy na preferencyjnych warunkach. Niezależnie od wieku Twoich pupili u nas znajdziesz wszystko co najlepsze, aby zadbać o ich kondycję.

Co nas wyróżnia?

Akademia Hodowcy to nasz nowy projekt, którym – jako Pies Prezes – osobiście kieruję.

Chcę wspierać Cię w Twojej pracy i docenić wysiłek, który wkładasz w opiekę nad swoimi zwierzakami.

W podziękowaniu za dołączenie do naszej rosnącej społeczności mamy dla Ciebie stały rabat, który upoważnia do 15% zniżki na wszystkie produkty w sklepie Dolina Noteci oraz darmową dostawę przy zamówieniach o wartości przekraczającej 300 zł.

Ale to nie wszystko! Jako członek Akademii zyskujesz dostęp do ekskluzywnej oferty na duże zamówienia – wybrane produkty możesz zdobyć za jedynie 1 grosz.

Dodatkowo wraz z moją ekipą przygotowaliśmy specjalne wyprawki dla pupili. Szczegółowe informacje na temat tego, co należy zrobić, aby je otrzymać, znajdziesz tu: Jak to działa?

Pamiętaj, że Akademia Hodowcy zapewnia również darmowy dostęp do porad doktora Jacka Wilczaka, specjalisty ds. żywienia zwierząt. Jeśli masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi w poradniku, napisz do doktora na adres ekspert@dolina-noteci.pl.

Dołącz do nas i zapewnij swoim zwierzakom najlepszą opiekę!

Z psim pozdrowieniem, Pies Prezes

pixel